• Školní jídelna na ZŠ Jana Babáka je samostatný právní subjekt zajišťující stravování žáků naší školy. Zároveň poskytuje stravování i cizím strávníkům (seniorům, maminkám na MD a jiným subjektům). Denně nabízí výběr ze dvou druhů jídel.

Kuchyně prošla  v roce 2017 celkovou rekonstrukcí, je zařízena nejmodernějším vybavením.

Obědy na září je nutno objednat a zaplatit v posledním srpnovém týdnu v kanceláři školní jídelny (zadní vchod do Základní školy Jana Babáka (z ulice Hradecká).

K výdeji obědů slouží dětem čip nebo karta ISIC scholar.  Platba obědů je prováděna převodem z bankovního účtu.

V případě nemoci dítěte je třeba odhlásit obědy u vedoucí školní jídelny na tel. č. +420 731 111 687.

Veškeré další informace včetně aktuálního jídelníčku najdete na www.sjbabaka.cz