• Cambridgeské zkoušky

• 30. 4. 2019
          • Dne 14. 6. 2019 se budou na naší škole opět konat Cambridgeské zkoušky YLE - Starters, Movers, Flyers. Každý účastník obdrží mezinárodní certifikát, ve kterém bude zaznačena úroveň dosažených znalostí. V případě dotazů kontaktujte vyučující angličtiny.

• Atletický duben na ZŠ Jana Babáka

• V uplynulém měsíci se žáci naší školy účastnili dvou atletických závodů.

Štafetový pohár byl určen pro žáky druhých až pátých tříd. Jednalo se o štafety 8 x 100 metrů a smíšené štafety 8 x 200 metrů. V tomto okresním kole vybojovali naši malí sportovci bronzové medaile.

Dalším závodem byl přebor města Brna v atletickém trojboji čtvrtých a pátých tříd. ZŠ Jana Babáka reprezentovali tito žáci: Adriana Tejralová, Markéta Jílková, Dan Soják a Dominik Horyna. Ve velké konkurenci 18-ti závodících škol vybojovali naši reprezentanti první místo a stali se pro letošní rok mistry Brna. Tímto vítězstvím si naše škola zajistila postup na krajské finále, které se koná v závěru května na ZŠ Laštůvkova.

Všem reprezentantům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

(L. Grossová, P. Pilátová, R. Schöller – učitelé TV)