• Podzimní prázdniny

• 23. 10. 2020
          • Přejeme všem našim žákům pěkné podzimní prázdniny prožité ve zdraví. Zároveň se připojujeme k výzvě Ministerstva školství, abyste (nejen) v době podzimních prázdnin dodržovali všechna aktuální opatření. Jsme rádi, že je distanční výuka díky technologiím možná, ale zároveň všichni víme, že setkávání a vzdělávání ve škole nic nenahradí. Chovejme se tedy zodpovědně, abychom nenapomáhali dalšímu šíření viru, neohrožovali tím ostatní a abychom se co nejdříve opět ve škole potkali .

• Provoz školy pro dobu trvání distanční výuky

• 15. 10. 2020
          • Nezbytné záležitosti (vyzvednutí výukových materiálů na vrátnici atd.) je možné vyřídit každý všední den od 8.00 do 15.00 hod. kromě 26. a 27. 10., kdy bude škola uzavřena. Na vrátnici není služba, je potřeba zazvonit na zvonek umístěný u hlavního vchodu.