• HVĚZDY VÝUKY NA DÁLKU

• 12. 11. 2020
          • Vážení rodiče, milí žáci,

mediální dům Economia vyhlásil anketu HVĚZDY VÝUKY NA DÁLKU, do které bylo během září a října nominováno několik stovek osobností základních a středních škol, jež výrazným způsobem ovlivnily jarní distanční výuku.

Mezi finalisty ankety je i pan zástupce Michal Jančík (nominace v kategorii POMOC A PODPORA), hlavní organizátor distanční výuky na ZŠ Jana Babáka.

Do 23.11. můžete dát hlas v anketě buď našemu panu zástupci, nebo jiným nominovaným, jejichž uchopení dálkové výuky vnímáte jako inspirující.

Na níže uvedeném odkazu se můžete podrobněji seznámit s anketou, s profily jednotlivých finalistů a poslat svůj hlas:

Vyjádření Vaší podpory panu Michalu Jančíkovi vnímáme jako ocenění i pro celý pedagogický tým, společně usilující o vzdělání mladé generace v současných obtížných podmínkách.