• INFORMACE PRO BUDOUCÍ PRVŇÁČKY

Sejdeme se v pondělí 2. září 2019 v 8.00 hod. na školním hřišti. Děti si přinesou pouze aktovku (v případě deště přezůvky).

8.00 - 8.45hod. budeme společně ve třídě (učitel, rodič, dítě)

8.45 - 9.30 hod. děti budou v družince a rodiče ve třídě s učitelem (první třídní schůzky)

Kolem 9.40 hod. Vám děti přivede paní vychovatelka a společně můžete odcházet domů

Všechny časy jsou orientační, pokusíme se, aby první školní den byl pro Vás i Vaše dítě co nejpříjemnější.

Následující dny:

úterý 8.00 - 10.45hod. vyučování, poté odchází do družiny (rodič vyzvedává dítě pomocí vidotelefonu u vchodu školy)

středa – pátek 8.00 - 11.40hod. vyučování, poté odchází do družiny (rodič vyzvedává dítě pomocí vidotelefonu u vchodu školy)

Přejeme příjemný víkend a těšíme se na viděnou v pondělí.

učitelky 1. tříd