• Nábor členů do parlamentu

• 25. 4. 2024
          • Startujeme nábor nových členů do parlamentu na školní rok 2024/2025. Máš-li zájem se spolupodílet na tvorbě akcí pro celou školu, přečti si pokyny pro přijetí od paní učitelky Dvořákové v EduPage a pojď s námi do toho!

• PĚŠKY DO ŠKOLY

• 16. 4. 2024
          • Naše škola se v dubnu v rámci Dne Země zapojí do pohybové akce Pěšky do školy. Cílem výzvy je na pět nebo i více dnů vyměnit auto za nohy. Děti mohou chodit pěšky, jet na kole, koloběžce nebo i na skejtu... Cílem je co nejvíce omezit jízdu autem a MHD. Kolik kilometrů se nám podaří společně nachodit a tím ušetřit škodlivých látek z výfuků aut?

• DEN ZEMĚ

• 16. 4. 2024
          • V úterý 30. 4. oslavíme ve škole další narozeniny Země. Na 2. stupni žáky čeká návštěva ZOO, úniková hra „Zachraň Zemi“ v Tišnově, návštěva lomu, procházky v přírodě a aktivity spojené s oslavou a záchranou Země. Opět nebude chybět program plný zajímavých úkolů na školním hřišti, který si žáci 8. ročníků chystají pro děti z mateřských škol z okolí a pro naše žáky z družiny.